Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Najczęściej zadawane pytania FAQ
Pytania?

Poniższe najczęściej zadawane pytania – FAQ wyjaśniają wiele zagadnień funkcjonalnych jak i związanych z licencją. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – zapraszamy do kontaktu, a szybko uzupełnimy listę!

Oczywiście dla wytrwałych polecamy zakładkę Informacje prawne: RODO / Regulamin sklepu / Umowę licencyjną 🙂

Zachęcamy także do obejrzenia filmów, w których prezentujemy nowości, zapowiedzi i materiały z rzeczywistych zawodów. Mamy również kanał na Youtube, gdzie dzięki subskrypcji nie przegapisz żadnego nowego filmu 🙂

Dobrze, ale dlaczego właśnie program Strzelnica.app?

Warto prowadzić klub strzelecki używając programu do obsługi zawodów strzelectwa sportowego. Dlaczego?

  • Strzelnica.app umożliwia strzelcom skupienie się zawodach i osiągnięciu jak najlepszych wyników.
  • Program do obsługi zawodów strzelectwa sportowego Strzelnica.app zaoszczędzi również czas Twoich klientów, ponieważ rejestracja trwa o wiele krócej, niż gdyby każdy zawodnik wpisywał dane ręcznie.
  • Strzelnica.app promuje Twój klub wśród zawodników, którzy uczestniczą w zawodach różnych klubów. Skutek? Więcej zawodników to większe przychody z zawodów!
  • Strzelnica.app to również najlepsza reklama Twojego klubu, ponieważ program wyraźnie wyróżnia Twój klub na tle innych organizacji. Zawodnicy zawsze chętnie chwalą się wśród znajomych, jak sprawnie może działać rejestracja na zawody.

Jak wygląda certyfikat licencji Strzelnica.app?

Certyfikat potwierdza zakup licencji lub / oraz prawa do aktualizacji programu.

Licencjobiorca może używać program Strzelnica.app niezależnie od praw do aktualizacji i bez ograniczeń czasowych.

Prawo do nowych wersji jest ograniczone czasowo i oznacza, że Licencjobiorca ma prawo do instalacji każdej wersji, która ukazała się w terminie określonym certyfikatem.

certyfikat licencji
certyfikat licencji upgrade

Jak zarejestrować zawodnika na zawody w programie do obsługi zawodów Strzelnica.app?

Rejestracja przebiega oczywiście ekspresowo, jeśli zawodnik już u nas wystąpił. Jeśli jest to nowy strzelec – wystarczy uzupełnić podstawowe dane (imię, nazwisko, organizacja, licencja).

rejestracja zawodnika FAQ
dane nowego strzelca

Czy można wydrukować metryczki dla zawodników w Strzelnica.app?

Oczywiście! W programie są zdefiniowane metryczki dla podstawowych konkurencji (z którymi się spotkałem na zawodach). Jeśli otrzymamy sygnał, że niezbędne są inne – chętnie się tym zajmiemy.

metryczka zawodnika FAQ

Jak wygląda komunikat z zawodów w Strzelnica.app?

Komunikat z zawodów bazuje na danych zarejestrowanych przez program. To są informacje do wyłonienia zwycięzcy/ podania wyników zawodów.

Zwykle komunikat zawiera dodatkowe sformułowania, które w każdym klubie wyglądają inaczej. Kluby, w których działa nasz program wolą zmodyfikować poniższy wydruk / skopiować wyniki by utworzyć komunikat wymagany wewnętrznymi procedurami.

Możemy wykonać także dedykowany, spersonalizowany wydruk dla konkretnego klubu.

komunikat z zawodów najczęściej zadawane pytania FAQ
komunikat z zawodów  najczęściej zadawane pytania FAQ
komunikat z zawodów
ranking klubów  najczęściej zadawane pytania FAQ

Czy mogę sprawdzić, czy zawodnik spełnił warunki, by ubiegać się o przedłużenie licencji?

Rzeczywiście, od wersji 4.2.0.22 wydanej w październiku 2019 po zarejestrowaniu zawodnika na zawody pojawia się informacja o aktualnym stanie startów zawodnika. Więcej – jeżeli zapiszemy rejestrację, a warunki przedłużenia licencji są spełnione, program zapyta, czy wydrukować wniosek o przedłużenie licencji 🙂

Po zatwierdzeniu (OK) otrzymujemy formularz do uzupełnienia danymi, których Strzelnica.app nie przechowuje (np. PESEL), gotowy do podpisania i przekazania prezesowi klubu. Oczywiście, jeśli zawodnik uczestniczył w zawodach w różnych klubach, wniosek o przedłużenie licencji należy uzupełnić.

wniosek o przedłużenie ważności licencji strzelca

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi – zapraszamy do kontaktu. Pomożesz nam w ten sposób uzupełnić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 🙂